De kunstenaarsroute op De Klaproos. 14/02/2017

 

In kader van ons schoolproject “Over de muur” nodigden we 4 Geraardsbergse kunstenaars uit op onze school. Zij stelden een aantal van hun kunstwerken voor en namen onze kinderen mee in hun wereld.

Door middel van een doorschuifsysteem gingen de kinderen in kleine groepjes telkens langs bij 1 kunstenaar. In de grote zaal en de blokhut was er ook een creatief aanbod. We maken de stad Geraardsbergen na. De kleuters en leefgroep 1 maken de plattegrond, leefgroep 4 en 5 tekenden de belangrijkste huizen op karton.

De kinderen waren in de wolken. (En wij ook!) Het was echt een heel gezellige namiddag.

Een welgemeende, warme dankjewel voor Roland Bistoen (schilderen op doek en opa van Isa) , Jacqueline Vander Elst( beeldhouwen en schilderen op doek) , Matthias Cruyssaert (striptekenaar en papa van Andes en Aya)  en Daniël Janssens (houtbewerking en pentekeningen).

 

 

IMG_4493

 

U vindt meerdere foto’s hier